top of page


 

   Na dole strony podano godzinę rozpoczęcia i zakończenia quizu. W wyznaczonym czasie naciśnij przycisk "START". Zostaniesz przekierowany na stronę quizu.
• Wprowadź swoje imię (może to być dowolny pseudonim) i naciśnij przycisk "Rozpocznij grę".
• Odpowiadaj na pytania, a na końcu quizu zobaczysz komunikat, że pytania się skończyły. Możesz zamknąć stronę.
   Możesz wziąć udział w bieżącym quizie tylko jednokrotnie. Jeżeli dokonasz kilku prób, to nie weźmiesz udziału w losowaniu nagród. Jeśli z jakiegoś powodu zamknąłeś stronę quizu oraz wyszedłeś ze strony, nie będziesz mógł wrócić do gry i zakończyć. Quiz można przejść tylko w określonym czasie między rozpoczęciem a zakończeniem.

   UWAGA!
   
Możesz uczestniczyć w quizach anonimowo. Jeśli jednak chcesz wziąć udział w losowaniu nagród lub otrzymać nagrodę pocieszenia, musisz podać adres swojego e-maila w polu, które pojawi się jako ostatnie pytanie w quizie. Jeśli nie chcesz nagród, zignoruj ten krok. Ale nawet jeśli wygrałeś i nie podałeś e-maila, nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a zwycięzcą zostanie osoba z rankingu poniżej. Twojego e-maila potrzebujemy tylko po to, aby uzgodnić sposób odbioru nagrody i zidentyfikować laureatów. Twojego e-maila nie używamy do innych celów, takich jak mailingi reklamowe, spam czy marketing. Dbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo i w pełni przestrzegamy RODO.
   • Jeśli wejdziesz na stronę quizu przed czasem, zobaczysz komunikat, że wydarzenie jeszcze się nie rozpoczęło. Zamknij stronę, poczekaj do wyznaczonego czasu i ponownie postępuj zgodnie z opisaną procedurą, aby rozpocząć quiz.
   • Jeśli wejdziesz po zakończeniu quizu, nie będziesz mógł wziąć udziału.

   • W przypadku osób poniżej 18 roku życia, uczestnikiem może być osoba, której rodzice lub opiekunowie prawni wyrażą zgodę na udział w quizie.

   W jaki sposób wybieramy zwycięzców
   • Zwycięzcą jest osoba, która prawidłowo odpowiedziała na wszystkie pytania quizu szybciej niż inni uczestnicy (tj. odpowiedziała na wszystkie pytania w najkrótszym możliwym czasie).
   • Jeśli nikt nie odpowiedział poprawnie na 100% pytań, zwycięzcą zostaje kolejny uczestnik, który najszybciej odpowiedział na największą liczbę pytań.
   • W quizie są trzy główne nagrody, pozostali uczestnicy, którzy podali e-mail, otrzymają nagrody pocieszenia.
   Po zakończeniu ostatniego pytania quizu, zostanie wyświetlona tabela z rankingiem wszystkich uczestników. Niemniej jednak, ta tabela nie uwzględnia zwycięzców głównych nagród ani osób otrzymujących nagrody pocieszenia, ponieważ uwzględnieni zostają tylko uczestnicy, którzy podali swój adres e-mail.

  • Ilość miejsc i rodzaje nagród są napisane w ogłoszeniu o quizie na stronie oraz na Facebooku.
     

Wyniki quizu są publikowane na naszej stronie w sekcji "AKTUALNOŚCI" w ciągu godziny po zakończeniu quizu i na stronie na Facebooku w ciągu dnia po quizie.
    Skontaktujemy się z wszystkimi laureatami nagród za pomocą podanego przez Was e-maila w ciągu dnia roboczego i omówimy odpowiedni sposób odbioru nagrody, w zależności od jej formy, rodzaju i innych parametrów. Jeśli w ciągu 10 dni po uzgodnieniu, z przyczyn niezależnych od nas, nie skorzystasz z prawa do odbioru nagrody, on przechodzi do następnego w rankingu zwycięzców uczestnika.
    Klikając przycisk "START", akceptujesz zasady quizu i zgadzasz się na użycie podanego e-maila. W przypadku wszelkich pytań prosimy o kontakt.
Z najlepszymi życzeniami, zespół fundacji "Wiedza. Wiara. Pamięć."

ZASADY QUIZU

qmark_edited.jpg

25.06.2024
18:00 - 18:30

Przybliżony czas trwania quizu:

15 minut

bottom of page